image

Türksav Savunma

TÜRKSAV Savunma Sanayi A.Ş., bu alanda işin ocağında yetişmiş, profesyonel, akılcı, gerçekçi, genç ve dinamik personeli bünyesinde barındırarak, sahada savaşan personelin isteklerini çok iyi analiz edebilmekte ve çözüm odaklı değerlendirmeler yapabilmektedir.

Kategoriler

İletişim

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçin.
Webde gördükleriniz ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun ve yeniliklerden haberdar olun.

İletişim
Background

Türksav Savunma

Misyon

Dünyadaki gelişmeleri takip etmek, küresel ölçekteki firmalar ile temas kurmak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda çalışmak, son kullanıcı için en uygun fiyata, yüksek kalitede silah, optik, mühimmat, teçhizat ve malzeme tedarik etmek, ülkemizde üretilen ürünleri dünyaya tanıtmak ve pazarlamak.

Vizyon

Savunma sanayisinin ihtiyaç duyduğu silah, optik, mühimmat, teçhizat ve malzemeyi tüm yedek parçaları dahil olmak üzere yerli kaynakları kullanarak üretebilen bir ülke hayaliyle, küresel anlamda savunma sanayi alanının ihtiyaç duyduğu ürünleri yüksek kalitede üreterek sektörde örnek ve lider konuma gelmek, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmak ve söz konusu ürünleri dünya pazarına ihraç etmek.

Hedef

Ortadoğu’daki, Balkanlar’daki ve Afrika’daki ülkelerin savunma sanayi projelerine iştirak ederek, yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri ülkemizde üretip diğer ülkelere teknoloji transfer etmek.